- List
- Mixed
- Map
10,000+ Sold Properties
- Default
- Most Recent
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
$775,000
$745,000
4.0%1436 Evergreen PL, Fircrest, WA 98466
Keller Williams Realty • Melanni Rezek

$835,000
$819,000
2.0%7005 54th AVE NW, Gig Harbor, WA 98335
Hawkins Poe • Miles Eaton

$133,005
$152,000
12.5%0 E Windstar RD, Union, WA 98592
Martin Real Estate Group • Madison Marie Martin

$700,000
$687,000
1.9%6411 65th AVE NW, Gig Harbor, WA 98335
Gig Harbor Real Estate • Paul E. Elkins

$455,000
$475,000
4.2%9010 Wyvern DR SE, Port Orchard, WA 98367
Better Properties Gig Harbor • Shari Evans

$419,000
$409,000
2.4%4518 S Bell ST, Tacoma, WA 98418
Hawkins Poe • C.J. Stewart

$700,000
$699,900
14613 146th E, Orting, WA 98360
Hawkins Poe • Stephanie Orgill

$443,000
$465,000
4.7%2440 S Steele ST #311, Tacoma, WA 98405
PropertiesNW of Gig Harbor Ltd • Patrick W. Mercado

$380,000
$379,000
0.3%14612 45th Avenue Ct NW #8, Gig Harbor, WA 98332
Westmoreland Properties • Carolyn Westmoreland

$835,000
$815,000
2.5%9700 Kodiak PL SW, Port Orchard, WA 98367
Hawkins Poe • Melanie Hawkins

$355,000
$325,000
9.2%1619 Bayview DR W, Bremerton, WA 98312
eXp Realty • Renee Bornfreund

$4,500,000
$4,500,000
107 27th, Gig Harbor, WA 98835
Hawkins Poe • Whitney Johnsen

$442,000
$449,900
1.8%3514 Parker LN, Bremerton, WA 98310
Keller Williams West Sound • Jeff Hartnett

$675,000
$700,000
3.6%2324 E 17th ST, Bremerton, WA 98310
Lake & Company • Claire Zaner

$550,000
$542,500
1.4%4463 Bristol LN SE, Port Orchard, WA 98366
Keller Williams West Sound • Beth Allen

$369,999
$369,999
1619 E Fairbanks ST, Tacoma, WA 98404
Integrity Real Estate • Sandy Boldenow

$595,000
$585,000
1.7%7016 98th Street Ct E, Puyallup, WA 98373
Keller Williams South Sound • Gail Smith

$879,000
$899,000
2.2%4946 Pleasant Glade RD NE, Olympia, WA 98516
Hawkins Poe • Melanie Hawkins

$335,000
$329,900
1.5%7028 Fawcett Avenue, Tacoma, WA 98408
Hawkins Poe • Heather Marshman

$475,000
$459,900
3.3%2230 Mountain View AVE W, Tacoma, WA 98466
Keller Williams Rty Tacoma • Mark W. Johnson

$451,000
$425,000
6.1%2511 Baymont PL, Bremerton, WA 98312
Hawkins Poe • Julie L. Anderson

$1,200,000
$1,199,000
0.1%2205 N Tacoma AVE, Tacoma, WA 98403
Hawkins Poe • Miles Eaton

$250,000
$269,000
7.1%1120 Cliff ST #211, Tacoma, WA 98402
Hawkins Poe • Packy Rieder

- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- ...
- 417